Info Çetta

Xun Çetta, Arkivist i pavarur

flag-albanian flag-german

Kush ku është..?

Gäste (129):

Internes

Artikel-Archiv, Shkurt, 2020


28.02.2020  

Dy shperndarje me vlerë në facebook 28.02.2020
,,Dardha pikë nen dardhë“ thot populli, jo të...

27.02.2020  

Lajm i zi, alarm për ditët e zeza çfarë mund ta presin Kosovën. Vritët dhe pastaj karbonizohët në zjarr tash i ndjeri Qerim Kelmendi
Një lajm i kobshëm ky jo vetëm për familjën...

20.02.2020  

Këtu pak postime afishuar nga Facebook-u dikur të cilat më shtesat veq e veq, edhe sot kanë kuptimin e vet
Postimi-I- Një ripostim për informim të...

18.02.2020  

Lajm i rëndë edhe pse jo i pa pritur, i rëndë për shumë arsy e i dhembëshëm nga vet natyra e vdekjës tij siq ishte Nysreti
Sot që në mengjes më erdhi një lajm dhimjesh jo...

17.02.2020  

Urime pavarësia por mos ju largoni shumë autostradës nga Shqipëria se pastaj futemi në rrugica ku nuk kalon as dhija
Unë, pas punës time në arkiv tani sapo dola, serish i...

16.02.2020  

Zvicra dhe sherbimi fsheht i sajë nen afera të rënda, si dhe një intervistë e Kryeministrit Kurti këtu
Për sqarim : Më shumë foto ishiun në facebook...

12.02.2020  

Ja se si duhët bindur para argumenteve e jo të ngulët këmbë ,,si gomari në urë” thot populli
Të nderuar/a lexues/e , miq e mikesha, që në filloim ju...

11.02.2020  

A mund shpresojm arsyeshëm se po afron koha e llogaridhënjëve për çfarë ka bërë Serbia dhe argatet e sjë në Kosovën e pas luftës ?
Lexo komentin tim 10 vite më pare e më pas hape linkun...

11.02.2020  

Ndoshta tek tani po afron koha e hapjës së dosieve pasi ta sigurojm vendin nga pasojat eventuale
Tash pas këtyre zgjedhjeve dhe kësajë qeverie...

10.02.2020  

Facebook-u besnik rregullisht është duke na përkujtu dhe unë kurr për çfarë kam thënë më u pendu
Ja pasojat dhe format e thurjës së politikave të vjetra...

09.02.2020  

Jeta më agjenda të ngarkuara nuk është e leht, tani nga dilemët në vendimmarrje për sot
Ka tash sa ditë që kur kam dy ftesa për dy tubime të...

08.02.2020  

Tash e kater ditë paska ndërruar jetë miku im, veprimtari i ditëve të hershme Ramadan Emini tani i ndjer
Kjo për mua erdhi si vdekje e dyfisht !!! kaq larg ka shkuar puna...

07.02.2020  

Sot një vdekje mbi vdekjët !!! Lamtumirë e pa harruara Nexhmije Pagarusha
Ti Nexhmije, zëri i shpirtit tonë, vdiqe fizikisht si...

04.02.2020  

Tash e dua një qetësi pasi u bëm më qeveri, por dua tjetri të më kupton, jo pse heshti por pse po pushoj
Pas daljës më qeverinë Kurti LVV-LDK, e dua një...

03.02.2020  

Krahas seancës së votimit, pak para perfundimit sajë hyra edhe në facebook dhe gjeta ngjajshmëri tipike më akuzat këtu në këtë seancë
Sapo e dëgjoja seancën parlamentare për votimin e...Wähle einen Zeitraum, der angezeigt werden soll:

2023

 • Dhjetor (0)
 • Nëntor (0)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (3)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)

2022

 • Dhjetor (0)
 • Nëntor (0)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (4)
 • Maj (4)
 • Prill (0)
 • Mars (13)
 • Shkurt (17)
 • Janar (2)

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

 • Dhjetor (9)
 • Nëntor (2)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (0)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)

2009

 • Dhjetor (10)
 • Nëntor (10)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (0)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)[ Artikel-Archiv Startseite | zeige alle Artikel ]