Info Çetta

Xun Çetta, Arkivist i pavarur

flag-albanian flag-german

Kush ku është..?

Gäste (123):

Internes

Artikel-Archiv, Nëntor, 2016


30.11.2016  

Kujt i kujtohet kjo punë dore më paketa të zbrazëta cigarësh ?
A ka shumë, a thua kanë mbet gjall të atillët të cilët nuk kanë harruar...

29.11.2016  

Facbook, vetëm po na perkujton, kështu mua po më ndihmon
Facbook, vetëm po na perkujton dhe po na shtyen të shohim se sa patëm...

28.11.2016  

Krejt në fund të kësajë dite feste, rezultati në gjitha trojet tona shembullor
Për herë të parë politika dhe qeveritarët i nenshtrohën vullnetit të...

27.11.2016  

Mysafire e pa ftuar në këtë natë vjeshte adhurusja ime Flutra
Krejt pa pritur më hyri në dhomën time Mysafirja e pa ftuar në këtë...

27.11.2016  

Urime 28 Nentori dita e flamurit tonë kombëtar
Gjithë shqiptarëve kudo që jetojn e punojn në botë uruar 28 Nentori...

27.11.2016  

Shtet suigeneris apo vetvrasës në politikat e tij ?
Na thanë kundershtarët e pavarësisë dhe çlirimit të vendit tonë se jami...

26.11.2016  

Sot 26.11.2016 ma perkujton Facebook-u. (Armatimi 1991)
Kur e shoh tani, më dukët sikur kam qenë naiv, totalisht naiv por jo,...

26.11.2016  

E përgjithshmja e përbashkët arsyeshëm të futet në rentgen si në vetën e parë
Unë, njëri nder shumë tjerë në këtë tokë, kam lëshuar rrënjë, po, madje...

23.11.2016  

Bjen në hall njeriu, kënd më luftu, Nexhmedin Spahiun apo S.Berishën ?
Bjen në hall njeriu, si, dhe më kënd më luftu, më Nexhmedin Spahiun apo...

22.11.2016  

Mirënjohjet nga Presidenti Thaçi, betejë e unifikimit si president i unitetit
Politika e këshillëtarëve dhe ekspertëve politik rreth Presidentit...

22.11.2016  

Bjeshka jonë, vendi ku pushoj nga largimi i politikave rrënqethëse.
Shijojeni edhe ju...

22.11.2016  

Defilimi protestues për drejtësi e cila po na mungon
Defilimi protestues në kërkim, Drejtësi përAstritin mbajtur në Ferizaj,...

21.11.2016  

Ja sa naiv isha, apo i sinqert në politikën e pas luftës 2001:
Ja sa mirë na i perkujton facebook gjitha publikimet tona në kohë, po...

16.11.2016  

Pergjigje letrës së z. Naser Kuka drejtuar tre krerëve të shtetit
Përshëndetje miku im i nderuar Naser, fillimisht ju falenderoj për...

15.11.2016  

Një koment debati mes komenteve tjera në profilin e z. Xhafer Leci
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1684198905224296&...Wähle einen Zeitraum, der angezeigt werden soll:

2023

 • Dhjetor (0)
 • Nëntor (0)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (3)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)

2022

 • Dhjetor (0)
 • Nëntor (0)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (4)
 • Maj (4)
 • Prill (0)
 • Mars (13)
 • Shkurt (17)
 • Janar (2)

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

 • Dhjetor (9)
 • Nëntor (2)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (0)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)

2009

 • Dhjetor (10)
 • Nëntor (10)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (0)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)[ Artikel-Archiv Startseite | zeige alle Artikel ]