Info Çetta

Xun Çetta, Arkivist i pavarur

flag-albanian flag-german

Kush ku është..?

Gäste (146):

Internes

Artikel-Archiv, Maj, 2015


31.05.2015  

Sot një vit pa Nënën Loke, kujtimi për të nuk po më ndihmon e as ngushëllon !!!
E kam lexuar dhe mësuar që në femiri se, emri Nënë është i madh sa...

31.05.2015  

Ja se çfarë mund të thëm për kuvendin e LDK-së i cili sot e bëri synet LDK-në
Xhevat Rexhaj-Kuvendi i LDK-së, facebook 31.05.2015 ora 11 Kuvendi...

30.05.2015  

Serish z. Isa Mustafa më forma të vjetra, dje duart në xhepa, po sotë çfarë tha:
Pardje i humbi zgjedhjet në Prishtinë më duar në xhepa duke thënë se,...

29.05.2015  

Emisioni ,,Jeta në Kosovë“momentalisht po vazhdon më mysafir të ftuar nga LDK
Isha pa qendrim të prer për liderin e LDK-së në këto zgjedhje, aq më...

29.05.2015  

Neser, kundër apo pro Gjykatës speciale. Gjykimi i procesit të Drenicës dhe ...
Dihët qendrimi im mbi Gjykatën speciale që nga debati mbi këtë temë...

26.05.2015  

Rënia për vendin, çlirimin dhe lirinë e tij akti më sublim. Lavdi të rënëve
Po të mos ishin të vrullshëm dhe pa hamendje përkrahësit e të rënëve në...

26.05.2015  

100 herë mat, njëhere prej, thotë fjala e popullit. Isa Boletini në Boletin
Nuk kishim nevojë ti mbrojm varret e të parëve në Vlorën e lirë sa kemi...

24.05.2015  

Rasti Kumanova, prapaskenë e vjeter politike, e dallon, trathtia e rëndë dhe ...
Rasti Kumanova, prapaskenë e vjeter politike. Sot nga dekada më parë...

22.05.2015  

Sot do duhej shpallur dy ditë zije për ta thirr mendjën e qytetarit masiv.
Sot do duhej shpallur dy ditë zie për dy tragjedi të vendit tonë, ajo e...

20.05.2015  

Edhe Rexhep Kastrati sa dukët i dëgjueshëm dhe pro cenzure 19.05.2015 !!!
U tha se Jankullovska dhe Mijallkov dhanë dorëheqje, pastaj doli se së...

16.05.2015  

Komenti im bërë anti shqiptarizmës dhe anti njerëzimit të z, Gordana Jankulloska
Pas shpërthimit të anti shqiptarizmës dhe anti njerëzimit të z, Gordana...

15.05.2015  

Komenti im, fjalës së Avokatës së të arrestuarve për rastin Kumanova :
Aktakuza nuk ngritet aq shpejt, tani është faza e hetuesisë ekstreme...

15.05.2015  

Tri lajme suksesesh të Shqiptarëve në Zvicër sot 14.05.2015
Linku 1- Besart M. Kuçi 14.05.2015 facebook : Lojtaret Shqiptar nga...

15.05.2015  

P E T I C I O N ( Pa ndëshkuar krimin brenda nesh, krimet e llojit Kumanova nuk
( Pa ndëshkuar krimin brenda nesh, krimet e llojit Kumanova nuk do...

14.05.2015  

Besom Ali Ahmeti se puna nuk është mirë,është aq keq sa nuk po mund të flasim
Euu Ali Ahmeti po si nuk besove çfarë të thash, kë e beson dhe degjon...Wähle einen Zeitraum, der angezeigt werden soll:

2023

 • Dhjetor (0)
 • Nëntor (0)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (3)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)

2022

 • Dhjetor (0)
 • Nëntor (0)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (4)
 • Maj (4)
 • Prill (0)
 • Mars (13)
 • Shkurt (17)
 • Janar (2)

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

 • Dhjetor (9)
 • Nëntor (2)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (0)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)

2009

 • Dhjetor (10)
 • Nëntor (10)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (0)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)[ Artikel-Archiv Startseite | zeige alle Artikel ]