Info Çetta

Info Çetta

Publicistikë e pavarur

e shtunë , 03. dhjetor 2022
Ballina » Gästebuch
Gästebuch
Willkommen in unserem Gästebuch. Hier können Sie uns Ihre Nachrichten und Kommentare hinterlassen. Gästebuch
Hier können Sie sich eintragen Hier können Sie sich eintragen
Eintragungen bisher: 5  Eintragungen pro Seite: 15

Hamza Kokollari (als Gast) e shtunë , 05. mars 2016 10:55 e shtunë , 05. mars 2016 10:55
Eintrag #5
E-mail
I nderuari z. Çeta
Ju përgëzoj për këtë web faqe dhe punën tuaj që e bëni në kontributin Kombëtar.
Mua më ra në sy fleta e juaj nga një Intervistë e regjistruar në video e Mr. Halil Alidema e viti 1993. Unë ashtu sikurse edhe është e prezentuar ne fletën tuaj e përcjella në fletn e FB të Mr. Halil Alidema, por e vrejta se në Telefonat mobil dhe në TV nuk hapet videoja.Kisha me ju lutur, nëse ju do të shit të pajtimit , natyrisht, që të më dërgoni videon në këtë E/Mail. Do të isha më se i lumtur nëse më bëni këtë nder. Duke ju falenderuar, ju dëshroj shëndet dhe punë të mbarë.

Me respekt
Hamza Kokollari


Pershendetje i nderuar z. Kokollari

Ke të drejt dhe më vjen keq pse akoma nuk po mund ti ngarkoj gjitha videot asissoji që të shihen edhe në tele-aparate si AIFON-a etj. Ndoshta në të ardhmen edhe do bëj çmos qe të bëhët e mundur kjo. Nuk je vetem ti ai që më thuani, ka mjaft të interesuar e besa edhe të familjës dhe të afermit e mij.

Tani sapo ju lexova mesazhin tuaj më gati dy muaj vonesë por shpresoj të me kuptoni.
Shendet e kaloni mirë mik i nderuar.

Miqësisht Xuni [ Eintrag durch Webmaster editiert: 30.04.2016 ]

lartë
Xun Çetta e martë , 26. mars 2013 19:13 e martë , 26. mars 2013 19:13
Eintrag #4

Rrahim i nderruar

Përshëndetje e ndërsjellë kjo i nderuar dhe FLM për vizitën faqes sime .

-------------------------------.

Përshëndetje dhe FLM Uran

----------------------------..

Përshëndetje Vebmaster Bashkim, sigurisht ishte një provë kjo, sidoqoftë më sukses por unë i vonuar .
Shëndet dhe kalofshi mirë.

lartë
rrahim (als Gast) e diel , 24. mars 2013 01:23 e diel , 24. mars 2013 01:23
Eintrag #3
E-mail
te pershendes nga zemra o veprimtari i pa ndalur i qeshtjes ton kombetare xun qeta

lartë
Uran (als Gast) e martë , 22. janar 2013 21:04 e martë , 22. janar 2013 21:04
Eintrag #2
E-mail
Pershendetje

lartë
Bashkim Bekaj (als Gast) e mërkurë , 24. tetor 2012 13:10 e mërkurë , 24. tetor 2012 13:10
Eintrag #1
E-mail
Përshëndetje zotëri X. Çetta.

lartë