Info Çetta

Info Çetta .::. Përmbledhje videosh

Indeksi | Ngarko Video | Kërko video | Kontakt/ Feedback | Prefero këtë video

Vizita ime Gani Lipaj student dhe burgut tė Lubjanės Nėntor 1990

Ngarkuar nga: Xun Ēetta
[Më shumë për kë përdorues]
Kategori: Takime shokėsh
Ishte njė vizitė nė Lubjanė kjo mė rastin e kthimit tim nga Zvicra ku prezantova projekt programin e Forumit Gjithėpartiak pėr Unitet Kombėtar FGJUK-sė.

Videoinformaconet:
Ngarkuar me: 21.11.2012
Vëzhgime: 1182
Defekt?: Lajmëro videon defekt
 
Vlerësimet dhe komentet:
Voto videon:
1 2 3 4 5
Vlerësimi: Vlerësimi: 0.00 Numri i votimeve: 0
 
Prefero këtë video:
HTML Lidhje:
BB Lidhje:
Embeded HTML:
eMail: Dërgoja një miku këtë video

Shiko videon në PopUp

 Xuni mė Byrek nė dorė gjatė pauzės sė drekės nė protestė para selisė sė OKB-sė Zhenevė
Video mė rastin e pensionimit tė drejtorit tė shkollės, personazh nė ketė video
Fatos-Nano. Interviste 1992 flv
Kujdes pėr ti kuptuar tė paktėn lėvizjet e njerėzve dhe subjektet e tyre
Xun Ēetta pyetje nė konferencė shtypi Luzern
Pjesė nga prezantimi im pėr kandidat tė pavarur nė zgjedhjet nacionale 2001 RTK.
Ilir Mailindi para selisė sė OKB-sė Gjenevė lexon pjesė tė shkėputura nga materiali im .
Tubim bashkėatdhetarėsh  me Akademikėt nga Kosova nė CH 1991


Komente
Postuar nga
Komente

Webmaster
Ngarkuar nga: Webmaster

Komente: 12

Ngarkuar me: 09.12.2012 - 12:17:26

Ishte njė vizitė nė Lubjanė kjo mė rastin e kthimit tim nga Zvicra ku prezantova projekt programin e Forumit Gjithėpartiak pėr Unitet Kombėtar FGJUK-sė.Nė Lubjanė kisha mjaftė shokė e veprimtar gjithandej duke filluar nga qendra e studentėve ku kishte mjaftė shqiptar e deri tekė Shoqata kulturo artistike MIGJENI e qė kėsaj radhe nuk e gjeta ashtu nė pėrbėrje siē e kisha lėnė. Tash ishte njė kryesi e re siē do ta shohim nė videon e ardhshme mė kryetar Gani Buēincėn, Halil Matoshi ishte aktivizuar aty etj.

Nė kėtė video kėtu ndava vetėm bashkė vendasin tim Gani Lipaj i cili po studionte nė Lubjanė por edhe ishte veprimtar e aktivist nė Shoqatėn MIGJENI. Duke pas kohė tė mjaftueshme nuk munda tė mos shkoj dhe filmoj Burgun e Lubjanės nga jashtė ku i bėra ca vite burg dhe pėr aq kohė sa vuajta dėnimin aty e kisha mall ta di se si ėshtė pamja prapa rrethojave ku po luanim volejboll pėr atė orė kohe sa zgjatke pushimi.
Shko lart 

HTTP Video Stream Module
By Steezmatic Designs