Info Çetta

Xun Çetta, Arkivist i pavarur

flag-albanian flag-german

Kush ku është..?

Gäste (131):

Internes

Artikel-Archiv, Maj, 2020


31.05.2020  

Gati iku pandemia dhe sot më u rikthy rinia ! Dita e parë që nga Marsi serish pa mjekërr
Më mirë apo më keq, më shkonte mjekrra apo jo. fare...

31.05.2020  

Një nismë e mirë bashkëpunimi çfarë Mergata Shqiptare gjithëandej po insiston dhe nuk do ndalon së vepruari
Tani sapo më erdhi një marrveshje e shkëlqyer...

29.05.2020  

Mendimi i ish-diplomatit serb, z.Vladislav Jovanoviq qoftë ashtu si ai e mendon dhe në vesh të zotit kjo, në mënyerë që i madhi të na ndihmon
Ndoshta nga frika Jovanoviqi këtë mrekulli Shqiptare po e...

29.05.2020  

Ditëlindje paskam por festa e madhe për vendin nuk po më vjen, edhe ajo do të vie, po, po do të festojm bashkë
Unë tash e 20 ditë nuk kam lidhje më VEIBER ngase e kam...

27.05.2020  

Unë po e shoh, po e ndij dhe po e preku rrezikun i cili po i pergaditet vendit derisa tjerët vetëm po ja ndijn erën
Në gjitha rrethanat, faji dhe pergjegjësia për gjitha...

26.05.2020  

Mendoj se ende ka nevojë të dëgjohët drejtperdrejt personalisht z. Shkëlzën Gashi për të par sakt se çfarë ka thënë e jo se si tjerët e interpretojn.
Kur po them tash sa here e sa vite që mos të citohet tjetri...

26.05.2020  

Njihën debatet mes meje dhe z. Nexhmedin Spahiu plotë një muaj mbi ,,Kombin Kosovarë” një frymë e mirë debati mes nesh dhe tani po e ndaj edhe këtë de
Njihën debatet mes meje dhe z. Nexhmedin Spahiu plotë një...

24.05.2020  

Urime dita e Fiter Bajramit
Mengjesin e kësajë feste e cila ekskluzuvisht...

20.05.2020  

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, viziton “Trepçën”. 20.05.2020
Deshtëm ta pranojm apo jo, qeverija në detyrë po ushtron...

19.05.2020  

Dy kunatat, Ganimete dhe Blerina Dibra Këngë në Prishtinë Mai 2020
Nga lodhja e madhe, tepër lodhje sot, kur pa pritmas më erdhi...

18.05.2020  

Shkrimtari i njohur Sylejman Krasniqi, më plotë kënaqësi ma dhuron librin duke më thënë : Je personazh e respektuar në këtë libër. Tiranë 12.01.1997
Më fal i nderuar Mehdi Hyseni, ju bashkangjita ftesës suaj...

18.05.2020  

Ta dëgjojm më vemendje z. Albin Kurti Kryeminister, si po i thojn në detyrë, në një bashkëbisedim me Studentët e Harvardit
Ftoj të gjithë, bash të gjithë pa dallim partive...

18.05.2020  

Këtu filloj, që të vazhdoj rezistenca e shekujve për të mos u ndalur deri në ditën e çlirimit të vendit tonë
Po, nuk gaboj kur them dhe tash sa vite më plotë fakte po...

17.05.2020  

Afishime nga Facebook-u sot 17.05.2020
Afishimi-I- Ne shpirtërisht na mundon edhe shumë qka nga e...

17.05.2020  

Kush isha, kush jam dhe kush dua të mbetëm në përpjekjët e rrugëtimit tonë politik për kaq dekada të këtyre dy shekujve ?
Unë nuk jam e as që dua të jem ndonjëherë...Wähle einen Zeitraum, der angezeigt werden soll:

2023

 • Dhjetor (0)
 • Nëntor (0)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (3)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)

2022

 • Dhjetor (0)
 • Nëntor (0)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (4)
 • Maj (4)
 • Prill (0)
 • Mars (13)
 • Shkurt (17)
 • Janar (2)

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

 • Dhjetor (9)
 • Nëntor (2)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (0)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)

2009

 • Dhjetor (10)
 • Nëntor (10)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (0)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)[ Artikel-Archiv Startseite | zeige alle Artikel ]