Quick links: Springe zum Inhaltsbereich der Seite, Springe zur Seitennavigation, Springe zur Suche.

flag-german flag-albanian

Artikel-Archiv, 2018


27.07.2018  

Demaçi-Rugova ishin dhe mbetën vet Kosova, LAVDI atyre
Kosova e pas luftës vend i shumë papergjegjësive, në...

26.07.2018  

Ademi i madh na la LAVDI
Sot pas dite na la ai i cili bëri më së shumti për...

24.07.2018  

Edhe unë më pushime në Kosovë por a jam edhe unë Kosovë ?
Siq shihët në fotot e para, unë jo se rrezikova por...

17.07.2018  

Edhe unë e dua një pushim e jo vetëm ti dëgjoj e komentoj tjerët në pushime
Sot në mengjes, doja të shkruaj mbi ëndrrën të...

15.07.2018  

Ata të cilët dhanë e bënë për vendin perball atyre të cilët muarrën e nuk i dhan
Po ndaj një citat nga shkrimi i z. Shemsi Reqica i cili edhe...

14.07.2018  

Mos të lodhemi e as merzitemi nga Facenook-u, këtu marrim dhe na mbesin kujtimet
Nese dinamika e jetës, nevoja për të bërë por...

14.07.2018  

As luanët nuk jan të pa mposhtur kur teprojn dhunën mbi tjërët
Luani sulmon por e pëson shumë keq nga kundërpergjigja e...

13.07.2018  

Duam drejtësi a nuk duam këshilla për drejtësi ! Kjo nuk shkon, na kompromenton
Shqiptarët sikur nuk duan drejtësi as mbrojtje nga...

13.07.2018  

Unë mund të veproj e shkruaj ndrshe pa pritur bashkëpunimin e klaneve por…
Ka vite të tëra që kur shoqëria jonë pos se...

13.07.2018  

Kohë pushimësh por qetësia dhe kujdesi na duhen, kalofsh mirë Mehdi
Më shumë këtu e ne vazhdim… Mehdi Hyseni fb...

11.07.2018  

Nga pamja e jashtme kalojm në atë të brendshme Shalqiri–(Bostani) model
Pra edhe politika ka mundësi të përcilët mirë,...

11.07.2018  

Politikat gjeostrategjike nga blloqet e mëdha, propagandë kompromentimi
Tash mund të fillojn e dalin të palarat e politikave në...

10.07.2018  

Mos të thot njeri se po shohim ëndrra më sy hapur për ndryshime
Realitetit të ndryshimeve i cili do ndodh neser, duhët të...

09.07.2018  

Emisioni TV ,,Diaspora“ kntributdhënës i pakrahasueshëm emri disi nuk më pelqen
Esat mik i nderuar, më duhët ta thëm faktin se emisioni...

09.07.2018  

Tragjedija e familjës Sadikaj në komunikacion dhe kjo ditë zie sot, alarm per ne
Tragjedija e familjës Sadikaj e cila po punonte e jetonte në...Wählen Sie einen Zeitraum, der angezeigt werden soll:

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

 • dhjetor (9)
 • nëntor (2)
 • tetor (0)
 • shtator (0)
 • gusht (0)
 • korrik (0)
 • qershor (0)
 • maj (0)
 • prill (0)
 • mars (0)
 • shkurt (0)
 • janar (0)

2009

 • dhjetor (10)
 • nëntor (10)
 • tetor (0)
 • shtator (0)
 • gusht (0)
 • korrik (0)
 • qershor (0)
 • maj (0)
 • prill (0)
 • mars (0)
 • shkurt (0)
 • janar (0)[ Artikel-Archiv Startseite | zeige alle Artikel ]