Info Çetta

Publicistikë e pavarur

Artikel-Archiv, 2013


19.10.2013  

Botim i ri nga autori Jashar Alia,,Nga femiria deri te liria"
Edhe nje botim me shume,drejt zbardhjes se realiteteve te sakrificava...

15.10.2013  

Le te vazhdoj si dite urimesh dhe vizitash festa e Kurban Bajramit
Ne kete mengjes 15.10.2013 dite me mjegulla te cilat e paskan mbuluar...

15.10.2013  

Parulla e cila u fshi ne shpejtesi me ilaqe kimike ne qender te Prishtines
Sot me 14.10.2013 sapo postova nje artikull ne Facebook dhe Uebfaen time...

14.10.2013  

Faji nuk eshte gjithehere jetim,ai eshte ne mesin tone
Elektorat.popull i nderuar ,anetar te LDK-se,PDK-se dje LPK, dhe gjitha...

12.10.2013  

Shqiperia- Zvicra edhe nje test i beses Shqiptare
Tash jan oret e vona por e mbylli me dy komente ku nuk munda te mos...

11.10.2013  

Kosova ne gjendje alarmi per intervenim ndryshe
Ne Kosove eshte gjendje,ku jo vetem se nuk eshte e moralshme ta...

10.10.2013  

Spiunët edhe mund të dalin ,,patriotë" më vonë

06.10.2013  

Zgjedhje kishim edhe ne komunizem por ja frytet e tyre
Foto nga takimi në konferencën më temë: Implikimet Financiare të...

04.10.2013  

Me shkas fushata zgjedhore 2013
Me shprese se vlen edhe per shume shoke e dashamire.

05.09.2013  

Përshëndetje të nderuar/a ,miq e mikesha,veprimtarë e veprimtare
Po bëhet gati një muaj që kur nuk shkruaj ,as ne Facebook po as ne...

08.08.2013  

Mengjes me diell e freski te mire kjo dite Bajrami
Uruar kjo feste gjithe atyre te besimit Islam,falenderuar gjithe atyre...

22.07.2013  

Tani po mungoj ngase jam ne pushime.
Pershendetje te nderuar Aktualisht tash sa kohe jam ne pushme por...

04.07.2013  

Projektligji per legalizim te krimit dha fati yne neser
Mase i revoltuar ne komente te Facebookut dje, une shpreha dhimbjen time...

04.07.2013  

E teproj z. Kurti dhe VV-ja por edhe vjellja kundër tyre në këto përmasa nuk po
E teproj z. Kurti dhe VV-ja por edhe vjellja kundër tyre në këto...

28.06.2013  

Takimi i parë i gjitha subjekteve në mërgatën Shqiptare -CH-1990 dhe situata sot
Sqarimi që në fillim : Ky takim iniciuar nga unë personalisht...Wählen Sie einen Zeitraum, der angezeigt werden soll:

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

 • dhjetor (9)
 • nëntor (2)
 • tetor (0)
 • shtator (0)
 • gusht (0)
 • korrik (0)
 • qershor (0)
 • maj (0)
 • prill (0)
 • mars (0)
 • shkurt (0)
 • janar (0)

2009

 • dhjetor (10)
 • nëntor (10)
 • tetor (0)
 • shtator (0)
 • gusht (0)
 • korrik (0)
 • qershor (0)
 • maj (0)
 • prill (0)
 • mars (0)
 • shkurt (0)
 • janar (0)[ Artikel-Archiv Startseite | zeige alle Artikel ]