Info Çetta

Xun Çetta, Arkivist i pavarur

flag-albanian flag-german

Kush ku është..?

Gäste (131):

Internes

Artikel-Archiv, Shkurt, 2013


28.02.2013  

Masakër në një fabrikë të drurit në Lucern, 3 të vdekur dhe 7 të plagosur
MENZNAU – LU – I tërbuari qëlloi për vdekje dy persona dhe plagosi...

28.02.2013  

Xhemajli:Aplikacionet e FARK-ut nuk do të shqyrtohen
Xuni komente: Nga komenti im dje ku më pas morra shumë...

28.02.2013  

Kryeparlamentari Jakup Krasniqi - Nuk e lë PDK-në
Po ta merrja vendimin për t’i dhënë fund qenies sime si anëtar i...

27.02.2013  

Pasnesër, 28.02.2013 dita e fundit, kyqu edhe ti veprimtar ku je
Sot aktuale kjo më rastin e marrjes dhe pranimit të statusit veteran i...

25.02.2013  

Ky vikend jave, më iku më vizita të mrekullueshme familjare
Kishin kaluar ca muaj që kur unë më familje ishim për vizitë tek vëllai...

22.02.2013  

Tri video dhe një foto më përshkrimet e këtyre aktiviteteve
Dikur unë dhe bashkëvuajtësi, veprimtari Riza Demaj si edhe shumë të...

21.02.2013  

Mërgimtaret kanë të drejt në vlerësimet e tyre për krejt çfarë kanë bërë.
Foto: Mars 2001 Ne mërgimtarët, nëse vërtetë po pimë bira për qetësim...

21.02.2013  

Dje ka hyrë në fuqi Ligji për fb-n
Nga Ali Berisha facebook 18.02.2013 dhe Ramadan Emini 20.02.2013 NJOFTIM...

18.02.2013  

Dobroshi dhe Jezofina Topalli më fjalën e tyre në këtë ditë përvjetori Shkëlqyen
Shumë kohë e kam lexuar, e kam dëgjuar dhe përcjell tash sa kohë që kur...

18.02.2013  

Më në fund ka dhe u gjetën edhe Serbet e ndershëm po si Shqiptarët e ndershëm di
Më në fund ka dhe u gjetën edhe Serbet e ndershëm po si Shqiptarët e...

17.02.2013  

Kosova pesë (5) vjet Shtet
Para këtij përvjetori, sot, po edhe nesër do vazhdon e të thuhet : (...

15.02.2013  

Komentime 14.02.2013 dhe dita e Shen Valentinit
Sot 14 shkurt dita e të dashuruarve, bleva një lule për gruan dhe...

14.02.2013  

Përse sot kundër Ramushit dhe bashkëqeverisjes si e mendon apo i kanë thënë atij
Më 22.05.2004 në takimin Shqiptarët dhe fqinjët e tyre. Takim ky i...

12.02.2013  

Nëse për shkak pune në përmbledhje artikujsh nuk jam aktiv, komente po bëjë pa u
Nëse për shkak pune në përmbledhje artikujsh nuk jam aktiv, komente po...

11.02.2013  

Shkëputje nga sa kontrollova për kaq kohë ndoshta mbi një orë:
U ndjeva mirë, madje shumë i relakësuar kur në një kontroll e sipër...Wähle einen Zeitraum, der angezeigt werden soll:

2023

 • Dhjetor (0)
 • Nëntor (0)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (3)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)

2022

 • Dhjetor (0)
 • Nëntor (0)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (4)
 • Maj (4)
 • Prill (0)
 • Mars (13)
 • Shkurt (17)
 • Janar (2)

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

 • Dhjetor (9)
 • Nëntor (2)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (0)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)

2009

 • Dhjetor (10)
 • Nëntor (10)
 • Tetor (0)
 • Shtator (0)
 • Gusht (0)
 • Korrik (0)
 • Qershor (0)
 • Maj (0)
 • Prill (0)
 • Mars (0)
 • Shkurt (0)
 • Janar (0)[ Artikel-Archiv Startseite | zeige alle Artikel ]