Info Çetta

Publicistikë e pavarur

Artikel-Archiv


02.12.2013  

Zgjedhjet e dyta lokale më balotazh në Prishtinë 01.12.2013
RTK 01.12.2013 Votuan mbi 40% në gjithë vendin Komisioni Qendror i...

01.12.2013  

Nesër dita dhe mundësia e ndryshimëve në Prishtinë
Nesër dita dhe mundësia e ndryshimëve në Prishtinë,vota e lirë mbi të...

28.11.2013  

Urime 28 Nëntori dita e flamuri kombëtar
Gjithë shqiptarëve kudo që jan, urime festa e flamurit, flamur ky i cili...

23.11.2013  

Të pa mendet politik dhe servilet e tyre për rreth
A ka kush që mi jap pak mend e kryesosht të mi mëson disa nga...

19.11.2013  

Titist e Enverist besnik si dhe spiujt e kupollave të këtyre politikave
Nuk jam lodh as merzit nga Titist apo Enverist,pa dashur ti pergjithësoj...

16.11.2013  

Ngjarje e jashtëzakonshme në politikë dhe diplomacinë Shqiptare
Mbaju Shqipe rrugës suaj të drejt, më maska e pa to, e deformuar gjatë...

14.11.2013  

Logjika, e nuk di cilit shekull ndonjëhere, ka rezonu e vlerësuar kështu ?
Sabri Maxhuni-Novosella Facebook 13.11.2013-- I NDERSHEM ESHTE AI QE...

11.11.2013  

Larg duart nga ky krim.
Shpirtëra njerëzish të cilët nuk u vranë nga armë bërthamore në Siri...

08.11.2013  

Kosova,për një muaj rresht si ditë pazari politik
Komunat e mbetura për balotazh, tashmë kanë shndrruar Kosovën në një...

05.11.2013  

Zgjedhjet lokale nismë e atyre nacionale
Këto zgjedhje, pjesërisht,vërtet reflektuan ndryshime pozitive por jo...

01.11.2013  

Emisioni ,,Vala Mala" mysafir:M.Zekka dhe N.Bllaca
Sot,më vëmendje po percilja emisionn,, Vala Mala " të z.Valon Maloku me...

30.10.2013  

Nuk e meriton, por në përballje më kundërshtarët ne prapaskenë e meriton votën.
Demë Cetta, aktualisht kryesuese i asamblesë komunale në Istog, për...

28.10.2013  

Dita e zgjedhjeve po ofron,elektorat sa të duash
Tash sa kohë Kosova nuk ka problem për numer apo perqindje te daljes ne...

19.10.2013  

Botim i ri nga autori Jashar Alia,,Nga femiria deri te liria"
Edhe nje botim me shume,drejt zbardhjes se realiteteve te sakrificava...

15.10.2013  

Le te vazhdoj si dite urimesh dhe vizitash festa e Kurban Bajramit
Ne kete mengjes 15.10.2013 dite me mjegulla te cilat e paskan mbuluar...Wählen Sie einen Zeitraum, der angezeigt werden soll:

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

 • dhjetor (9)
 • nëntor (2)
 • tetor (0)
 • shtator (0)
 • gusht (0)
 • korrik (0)
 • qershor (0)
 • maj (0)
 • prill (0)
 • mars (0)
 • shkurt (0)
 • janar (0)

2009

 • dhjetor (10)
 • nëntor (10)
 • tetor (0)
 • shtator (0)
 • gusht (0)
 • korrik (0)
 • qershor (0)
 • maj (0)
 • prill (0)
 • mars (0)
 • shkurt (0)
 • janar (0)[ Artikel-Archiv Startseite | zeige alle Artikel ]