Info Çetta

Publicistikë e pavarur

Artikel-Archiv


11.12.2014  

Kosova tash sa muaj rresht, bëri të harrohet Somalia
Vetëm këto dy ditët e fundit më u ngul në kokë realiteti i hidhur, i...

10.12.2014  

Ja si ndodh të te vie era plagjiaturë por realisht nuk ke bërë këtë krim
Ka kohë që kur po kujdestaroj dhe kapi ata që po kopjojn mendime e ide...

09.12.2014  

Kosova pas Kuvendit dhe Qeverisë së re të dala nga vet bllokada politike
Më këtë koalicion, më këtë Kuvend, dhe më këtë Qeveri të re, vendin e...

08.12.2014  

,,Më mirë ne si zagar të Gjuetarëve të mirë se sa Xuni Gjuetar i keq”! Edhe kjo.
Po sot u bë edhe konstituimi i Kuvendit të Kosovës ( Foto)

07.12.2014  

Dy nga afer 800 komente tjera në linkun e Ibrhim Kelmendit:-ANEKDOTA
ANEKDOTA (dedikuar Ditëlindjes së 70-të të një të Vdekuri): Linku me...

04.12.2014  

Vetëm dy komente dite të cilat i dua ti kem këtu:
Komenti-I- A po provon Thaçi ta shkatërrojë LDK-në ?

03.12.2014  

Plagjiatura, kancer i pa sherueshëm ky i cili po na mbyt si më keq
Ibish Neziri: DEKLARATA IME PERSONALE NË FACEBOOK Krejt në fund,...

02.12.2014  

Një pervjetor sot i cili në këto rrethana meriton kujtimin tonë
Po të nderuar qytetr, anëtar të ndershëm të LDK-së, veprimtar e...

01.12.2014  

Të mos heshtim edhe kur evitojm të keqën
Nëse menqurisht dhe gjakftoht i ikum incidenteve, kjo nuk do të thot të...

01.12.2014  

Si të mos komentohen dhe nderhyhet në disa linke si ky ju lutëm ?
Agim Gashi : Po a ka ma keq se me fut Adem Jasharin, trimin Legjandar...

30.11.2014  

Kur do zbardhën realitetet pa gjysma e inserte të njëanshme ?
Foto nga fjala e z. Fatmir Sejdiu në ditën e varrimit të mësuesit Halit...

27.11.2014  

Më një fjalë urimi dhe më shumë sqarime zhgënjimi
Më në fund, përfundimisht shpëtuam nga ndjekja dhe persekutimi për...

26.11.2014  

Ja edhe njëherë ta rikujtojm 10 qershorin e pas zgjedhjeve 2014
http://info-cetta.com/modules.php?name=News&file=article&sid=408...

26.11.2014  

Vetëm durim se gjërat vin e dalin vet. Politika në internet ka edhe të mirën e s
Në profilin e zonjës Teuta Sahatqija 25.11.2014-e keni linkun ku shkruan...

25.11.2014  

Lajmi dhe komenti im i parakohshëm mbi daljën e qeverisë
U nda kulaqi ,Isa kryeminister me 7 Ministri , Thaçi me 8 dhe...Wählen Sie einen Zeitraum, der angezeigt werden soll:

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

 • dhjetor (9)
 • nëntor (2)
 • tetor (0)
 • shtator (0)
 • gusht (0)
 • korrik (0)
 • qershor (0)
 • maj (0)
 • prill (0)
 • mars (0)
 • shkurt (0)
 • janar (0)

2009

 • dhjetor (10)
 • nëntor (10)
 • tetor (0)
 • shtator (0)
 • gusht (0)
 • korrik (0)
 • qershor (0)
 • maj (0)
 • prill (0)
 • mars (0)
 • shkurt (0)
 • janar (0)[ Artikel-Archiv Startseite | zeige alle Artikel ]