Info Çetta

Publicistikë e pavarur

Artikel-Archiv


11.03.2014  

Më rastin e pervjetorit të vitit të kthesave 1981
Më rastin e këtij përvjetori të demonstratave të vitit 1981, shfrytëzoj...

09.03.2014  

Dallimi mes kryeministrit Thaçi dhe z. Taip Erdogan
Më 7.3.2014 në lajmet qendrore dëgjuam se si z Erdogan paska ndërmarr...

09.03.2014  

Si kalova 8 Marsin,ditë e grave kjo ?
Lëri për pak orë gazetat, PC-në dhe komentimin e situatës politike sot...

05.03.2014  

Terminologjia FAK
FAK, pra Forcat e Armatosura të Kosovës, terminologji jo bash haj, haj...

04.03.2014  

Ecjet dhe shetitjet në kujtim
Sa ecje dhe shetitje bëj në fusha e male të alpeve Zvicërane, po të i...

04.03.2014  

Shpend Ahmeti në kooalicion për Ujin më Donika Kadaj Bujupi
Shpendi, më tush e pa tush, më kursim personal të ujit e pa të,...

04.03.2014  

Ja si menaxhohen krizat institucionale pa dallim partish politike :
Jakupi nuk jap dorëheqje por as nuk kushtëzon PDK-në, derisa as PDK...

02.03.2014  

Nisma e vazhdimit të ri Krasniçi- Limaj
Nuk është nismë kjo e as fillim por vazhdim i punës që bënë z. Krasniçi...

27.02.2014  

Prap emisioni,, PA RROTLLA”në kërkim të mysafirëve për audiencën e tij
Sot në mes 25 e 26.2.2014, pas shumë kërkimeve për mysafir të këtij...

25.02.2014  

Qyteti im i bukur
Foto e qytetit tim, bukurit që ti Luzern i ki bota ta ka lakmi më ty më...

25.02.2014  

Foto: Ushtar Shibenik 1977

23.02.2014  

Të kthehemi prapa vetëm sa për të u vetkontrolluar dhe mos harruar
Ja se si herëpashere është mirë të i kujtojmë shkrimet tona dhe shohim...

23.02.2014  

Jakup Krasniqi facebook , e shtunë 22.2.2014 dhe komenti im :
Po e barti këtu nga fakti se nuk po mund ta gjëj linkun nga ku e kam...

20.02.2014  

Komenti im linkut të Milaim Zekës në facebook 19.2.2014 :
Milaim, mos fillo garën, kush kujt po i thot përpara : Mbama djalin ti...

19.02.2014  

Dukagjin Gorani svidoj moderatorin e emis,,,Pa Rrotlla”dhe vet temen ,,Dosiet
I vetmi deri më sot i cili edhe kur herë,herë ndalej së foluri, ai në...Wählen Sie einen Zeitraum, der angezeigt werden soll:

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

 • dhjetor (9)
 • nëntor (2)
 • tetor (0)
 • shtator (0)
 • gusht (0)
 • korrik (0)
 • qershor (0)
 • maj (0)
 • prill (0)
 • mars (0)
 • shkurt (0)
 • janar (0)

2009

 • dhjetor (10)
 • nëntor (10)
 • tetor (0)
 • shtator (0)
 • gusht (0)
 • korrik (0)
 • qershor (0)
 • maj (0)
 • prill (0)
 • mars (0)
 • shkurt (0)
 • janar (0)[ Artikel-Archiv Startseite | zeige alle Artikel ]