Info Çetta

Publicistikë e pavarur

Artikel-Archiv


06.10.2013  

Zgjedhje kishim edhe ne komunizem por ja frytet e tyre
Foto nga takimi në konferencën më temë: Implikimet Financiare të...

04.10.2013  

Me shkas fushata zgjedhore 2013
Me shprese se vlen edhe per shume shoke e dashamire.

05.09.2013  

Përshëndetje të nderuar/a ,miq e mikesha,veprimtarë e veprimtare
Po bëhet gati një muaj që kur nuk shkruaj ,as ne Facebook po as ne...

08.08.2013  

Mengjes me diell e freski te mire kjo dite Bajrami
Uruar kjo feste gjithe atyre te besimit Islam,falenderuar gjithe atyre...

22.07.2013  

Tani po mungoj ngase jam ne pushime.
Pershendetje te nderuar Aktualisht tash sa kohe jam ne pushme por...

04.07.2013  

Projektligji per legalizim te krimit dha fati yne neser
Mase i revoltuar ne komente te Facebookut dje, une shpreha dhimbjen time...

04.07.2013  

E teproj z. Kurti dhe VV-ja por edhe vjellja kundër tyre në këto përmasa nuk po
E teproj z. Kurti dhe VV-ja por edhe vjellja kundër tyre në këto...

28.06.2013  

Takimi i parë i gjitha subjekteve në mërgatën Shqiptare -CH-1990 dhe situata sot
Sqarimi që në fillim : Ky takim iniciuar nga unë personalisht...

27.06.2013  

Video që nuk lejon manipulimin me kush çfarë për kënd thotë
Video që nuk lejon manipulimin me kush çfarë për kënd thotë parasë ta...

27.06.2013  

Video-Fatos Nano konferencë shtypi pas zgjedhjeve 1992
Përmbajtja : 1. Pyetja ime Fatosit në konferencë shtypi pas humbjes...

27.06.2013  

Ibrahim Kelmendi i shtrire në spital si pasojë e keqësimit të shëndetit nga grev
Tani sapo kuptova gjendjen. I zënë ne tjera pune as qe dija diçka...

26.06.2013  

A jemi më mirë se kurrë më parë
Kur shoh foto,video e kujtime tjera,mendja vetvetiu më thotë se kurrë...

23.06.2013  

Uruar zgjedhjet 2013
Sot sapo filluan orët e para të 23 Qershorit 2013 si dita e zgjedhjeve...

19.06.2013  

Përshëndetje grevist të nderuar
Kaluan javë të tera , tashmë po afron muaji që kur vullneti juaj po...

17.06.2013  

Ja deri ku shkon shpirti i thyer i njerëzve të përpunuar keq
Ka kohë që kur postova një shqetësimin tim të kamotshëm më titull:...Wählen Sie einen Zeitraum, der angezeigt werden soll:

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

 • dhjetor (9)
 • nëntor (2)
 • tetor (0)
 • shtator (0)
 • gusht (0)
 • korrik (0)
 • qershor (0)
 • maj (0)
 • prill (0)
 • mars (0)
 • shkurt (0)
 • janar (0)

2009

 • dhjetor (10)
 • nëntor (10)
 • tetor (0)
 • shtator (0)
 • gusht (0)
 • korrik (0)
 • qershor (0)
 • maj (0)
 • prill (0)
 • mars (0)
 • shkurt (0)
 • janar (0)[ Artikel-Archiv Startseite | zeige alle Artikel ]